Всесвітній тиждень грошей

В рамках відзначення Всесвітнього тижня грошей був проведений навчально-пізнавальний захід «Історія виникнення та технологія створення грошей» для груп поліграфічного профілю №№ 16, 26, 36.

Викладач Филипович Іванна Іванівна розповіла про те, що колись могло вважатися грошима, коли з’явилися перші монети та паперові купюри, про зародження грошових відносин та банківської системи.

Історію друкування вцілому та грошей зокрема презентувала заступник директора з навчально-виробничої роботи Филипович Галина Іванівна. Вона ознайомила присутніх з винайденням алфавітних систем, паперу та друкарського станка.

Також учні переглянули фільм про технологію виготовлення грошового паперу з водяними знаками, друкування банкнот у різних країнах світу.

Захід був цікавим та пізнавальним.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x