Від грудня 2014 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»
на постійній основі діє Навчально-практичний центр з підготовки
підвищення кваліфікації майстрів за сучасними технологіями
та матеріалами групи «Sniezka».

НОВИНИ НПЦ «Śniezka» 2021-2022 н.р.

___________________

НПЦ «Śniezka». Про центр

Український ринок праці сьогодні потребує кваліфікованих робітників у різних галузях промисловості. У фахівцях робочої ланки високого рівня зацікавлено чимало вітчизняних підприємств. Виробники також прагнуть передавати свої знання і новітні технології майбутньому поколінню кваліфікованих робітників. Тож точки дотику професійних навчальних закладів і виробників збігаються, тому компанія «Снєжка-Україна» за підтримки Міністерства освіти України, з яким 2 листопада 2016 року підписала Меморандум про співробітництво (під час Всеукраїнського семінару, що відбувся на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова»), спрямовує свої зусилля на відкриття навчально-практичних центрів «Śnieżka» у професійно-технічних навчальних закладах України.

      Співпраця закладів профтехосвіти із виробником дозволяє навчати молоді кадри за передовими технологіями, використовуючи сучасні лакофарбові матеріали. Адже продукція постійно вдосконалюється виробниками і сьогоднішні учні, а завтрашні робітники мають встигати за новими розробками і опановувати спеціальність, спираючись на сучасні навчальні матеріали. Програма створення навчально-практичних центрів «Śnieżka» на базі професійних навчальних закладів України скерована у напрямку якісної підготовки робітників за професіями «маляр», «столяр», «монтажник системи утеплення». Для успішного функціонування навчально-практичного центру облаштовано навчальні кабінети «Śnieżka» та «VIDARON», а також виробничі майстерні, що забезпечені необхідними наочно-методичними засобами й матеріалами для занять.

      Для ефективного засвоєння учнями навчальної програми з використанням виробів ТМ ŚNIEŻKA чи VIDARON ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» спільно із виробником облаштували класи та майстерні, які забезпечені наочно-методичними матеріалами. У класах молодь отримує теоретичні знання, у майстернях набуває практики, безпосередньо використовуючи сучасні будівельні матеріали. Після закінчення навчання усі учні отримають не лише диплом навчального закладу, але й сертифікат від виробника про освоєння знань і навиків щодо роботи з новітніми матеріалами.

      Майстри виробничого навчання та викладачі професійних навчальних закладів заздалегідь здобувають теоретичні знання і практичні вміння щодо застосування новітніх лакофарбових матеріалів і отримують сертифікати виробника. Таким чином, набуту практику і досвід викладачі й майстри успішно впроваджують у навчальний процес. Учні опановують навчальний матеріал за допомогою сучасних лакофарбових виробів з інноваційними технологіями та мають змогу перейняти найкращу європейську практику та досвід. Крім того, на базі НПЦ «Śnieżka» відбуваються семінари, конференції для викладачів інших професійних навчальних закладів області, майстрів будівельних організацій та приватних підприємців.


     Соціальне державно-приватне партнерство професійної освіти України та знаного виробника сучасних лакофарбових матеріалів орієнтоване на те, аби підвищити престиж робітничої професії у будівельній галузі та сприяти розвитку навчальних закладів освіти професійного спрямування.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x