ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА

📌 19 березня 2024 року для учнівської молоді Львівського професійного коледжу сфери послуг та поліграфії , військовими медиками проведено практичне заняття з тактичної медицини за сприяння Львівського державного Будинку техніки.

Під час заняття молодь ознайомилась з поняттям “критичні кровотечі”, які часто призводять до летальних наслідків на полі бою, та способами її зупинки.

Молодь активно навчалась надавати першу і невідкладну допомогу, діючи за вказаним алгоритмом. Зокрема, правильно та швидко накладати турнікети, розглядали способи правильної та швидкої зупинки кровотечі, а також навчались проводити евакуацію потерпілого в безпечне місце.

Дякуємо військовим медикам ДССТ: молодшим сержантам Макух Мар’яні та Соломай Віталію за пізнавальне навчання.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x