Інклюзивне навчання

У рамках співпраці ДНЗ “Ставропігійське ВПУ м. Львова” з Львівським національним університетом ім.І.Франка, щодо участі і експерименті Всеукраїнського рівня на тему “Науково-методичні засади формування професійної компетентності осіб з особливими освітніми потребами на 2019–2024 р.” взяли участь:

  1. У засіданні комісії професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти і науки України про хід і результати інноваційної освітньої діяльності Всеукраїнського рівня, що відбулася 07.02.2019 року з презентацією експериментальної роботи за темою “Науково-методичні засади формування професійної компетентності осіб з особливими освітніми потребами”.
  2. 16.10.2019 року в Департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації відбулась науково-практична конференція, в програмі якої взяла директор  ДНЗ “Ставропігійське ВПУ м.Львова” І.В.Бурак із доповіддю на тему “Інклюзивна освіта у професійній освіті: реалії, проблеми, перспективи”.
  3. На базі ДНЗ “Ставропігійське ВПУ м.Львова” вібулося проходження педагогічної практики студентів факультету педагогічної освіти Львівського національного університету ім.І.Франка, що навчаюлися на IV курсі за професією асистенти майстра виробничого навчання з діьти з особливими освітніми потребами, терміном з 25.11.2019–08.12.2019 р.
  4. 09.122019–11.12.2020 року у науково-практичній конференції “Професійна освіта та зайнятість осіб з особливими потребами” взяв участь соціальний педагог
  5. ДНЗ “Ставропігійське ВПУ м.Львова” А.Г.Бурак, який розповів про посадові обов’язки та практичні питання, що виникають у роботі із здобувачами освіти з числа дітей з особливими освітніми потребами.