Корисна співпраця!

В рамках співпраці між ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» та СЗШ № 78 l-lll ст. учні 8-х класів завітали в майстерню перукарського мистецтва.

Майстер виробничого навчання Гудзеляк Марта Григорівна ознайомила школярів з особливостями професії «Перукар (перукар-модельєр)», розповіла про догляд за волоссям та правила підбору зачіски для дівчат та хлопців.

Учні отримали можливість створити модну зачіску власноруч, дівчата виконали зачіски із косоплетінням, а хлопці моделювали зачіски на короткому волоссі, і в цьому їм допомагали здобувачі освіти 2 курсу групи № 21.

Зачіски вийшли у всіх неповторні!

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x