ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м.Львова»
запрошує на навчання за такими спеціальностями

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки

Прийом громадян до державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

Професії

Код ДК

4112, 8251, 7345

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Оператор комп’ютерного набору. Друкар офсетного плоского друкування. Палітурник

Інтегрована спеціальність, професії номер 8251.2; 4112 згідно державного класифікатора професій, навчання на базі дев’яти класів, триває 2 роки і 10 місяців роки. Паралельно з професійною освітою учні отримують знання з загальноосвітніх дисциплін і разом з ДИПЛОМОМ одержують АТЕСТАТ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• виконувати такі перації як фальцювання, комплектування, пресування, шитво, заклейка корінців, обрізка, виготовлення плітурок. різні види тиснення, вставка книжкових блоків в палітурку, штриховка, упаковка книг;
• працювати з обладнанням палітупного цеху (дротошвейні, різальні машини, преси тощо);
• виготовляти зошити, блокноти, записники, контрські та канцелярські книги, журнали;
• технологічного процесу виготовлення офсетних друкарських форм електрографічним та «мокрим» способом; працювати з оригіналами, позитивами та матеріалами;
• працювати з аркушевими ротаційними та рулонними ротаційними машинами для плоского офсетного друку різних модифікацій;
• працювати з копіювально-розмножувальною технікою (принтер, різограф тощо). Друкувати різні види продукції: візитки, афіші, зошити, блокноти, записники, конторські та канцелярські книги, журнали виробничого навчання.
Завдяки досвіду роботи з різними видами друкарського обладнання, випускники отримують реальну можливість працевлаштування у видавничо-поліграфічному комплексі.
Освоївши професію палітурник та друкар, учні приступають до вивчення спеціальності оператор комп’ютерного набору, вони здобувать професійні вміння та навички необхідні для роботи з комп’ютерними програмами призначеними для набору тексту, роботи з таблицями, базами даних, графічними об’єктами. Викладачі училища та майстри виробничого навчання особливу увагу звертають на засвоєння учнями поліграфічних норм і правил набору текстів.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

7231

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Спеціальність номер 7231.2, 8155.2 згідно державного класифікатора професій. Здобуваючи освіту за цим напрямом на базі 9-ти класів, ви здобуваєте професію за інтегрованим навчальим планом — «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Оператор заправних станцій». Термін навчання — 3 роки. Паралельно з професійною освітою учні отримують знання з загальноосвітніх дисциплін і разом з ДИПЛОМОМ одержують АТЕСТАТ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· практичних навичок щодо підтримання автомобіля у справному технічному стані;
· дізнатися про способи зменшення інтенсивності спрацювання деталей, запобігання і виявлення несправностей та методи їх усунення;
· вивчення будови, технічного обслуговування, та ремонту автомобілів;
· вивчення сучасних електронних систем забезпечення роботи автомобіля;
· закріпити свої знання під час практики в ремонтних майстернях на підприємствах.
Для підготовки спеціаліста широкого профілю, навчальна програма побудована так, що акцентується вивчення роботи тих вузлів, які є характерними, а тому достатньо знати певний об’єм найпоширеніших конструктивних рішень, щоб мати уяву про найсучасніші автомобілі. Завдяки досвіду роботи з різними марками автомобілів, випускники отримують реальну можливість працевлаштування на автопідприємствах.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

7422, 7331

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Столяр. Виробник художніх виробів з деревини

Інтегрована спеціальність, професії номер 7422.2, 7331.2 згідно державного класифікатора професій, навчання на базі дев’яти класів, триває 3 роки. Паралельно з професійною освітою учні отримують знання з загальноосвітніх дисциплін і разом з ДИПЛОМОМ одержують АТЕСТАТ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· які існують способи та види виготовлення і декорування художніх виробів з деревини;
· які відомі прийоми і засоби композиції; які особливості художньої обробки деревини різних регіонів України;
· які матеріали, інструменти та обладнання, прийоми та технології декорування використовують при виготовленні художніх виробів; · вивченню столярно-меблевого і столярно-будівельного виробництва;
· організації та економіки деревообробного виробництва, способів обробки деревини ручними і електрифікованими інструментами та на деревообробних верстатах (розпилювальних, фугувальних, рейсмусових, фрезерних, токарних, шліфувальних тощо), складання та оздоблення виробів з деревини.
Практично немає жодної галузі промисловості, де б сьогодні не застосовувалась деревина і продукти її переробки. Та особливе значення має саме художня обробка деревини — виготовлення художніх меблів, декоративного посуду, інтер’єрних виробів, їх декорування різьбленням, інкрустуванням та розписом. Твори майстрів народного декоративного мистецтва привертають до себе величезну увагу. Вони широко експортуються в Україні і за кордоном, прикрашають різноманітні архітектурні ансамблі тощо. Пізнання всього найкращого, що створено нашим народом, сприяє вихованню почуття патріотизму і гордості за свій народ, за свою Батьківщину.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

5122, 5133

Термін навчання

4 роки

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант

Кухар

Професія номер 5122 згідно державного класифікатора професій.
Професія кухар — одна з найдавніших. У писемних пам’ятках Вавилона, давнього Єгипту, Китаю і арабського Сходу вже містяться записи окремих кулінарних рецептів.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• готувати супи, другі страви, іншу їжу, оформляти готові страви;
• правильно організовувати зберігання продуктів.

Офіціант

Професія номер 5123 згідно державного класифікатора професій.
Слово «офіціант» німецького походження і в перекладі означає «служити», «виконувати».
Святкування знаменних дат, подій, весілля, а також прийом видатних осіб та підписання угод передбачає спілкування за урочистим столом і неможливе без офіціантів, які беруть активну участь у загальній трапезі.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• сервірувати стіл, збирати використаний посуд (після заходу чи під час нього);
• зустрічати відвідувачів, знайомити їх з меню, давати поради під час вибору страв;
• доставляти замовлення відвідувачам.

Навчання на базі одинадцяти класів триває 1 рік і 10 місяців.
Навчання на базі дев’яти класів триває 3 роки і 10 місяців.

Інтегрована спеціальність, кухар-офіціант, професії номер 5122 та 5123 згідно державного класифікатора професій.
Особливо професії кухаря та офіціанта актуальні для нашого міста. Львів періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості, тут відкриваються бари, кафе і ресторани різноманітних напрямків із різноманітною кухнею, зі своїми особливостями, атмосферою.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

5141

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Перукар (перукар-модельєр)

Професія номер 5141 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі дев’яти класів, триває 3 роки. Паралельно з професійною освітою учні отримують знання з загальноосвітніх дисциплін і разом з ДИПЛОМОМ одержують АТЕСТАТ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ.
Перукар (перукар-модельєр) — одна з найдавніших і найвідоміших професій. Вдало підібрана зачіска може не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, навіть зробити її щасливішою. Кожне обличчя — загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини.
Перукар працює з жінками і чоловіками, з дітьми і літніми особами. Цей фах пасує людям комунікабельним, для яких спілкування не є обтяжливим, а приносить задоволення. Розвиток і удосконалення цієї професії тісно пов’язані з еволюцією людського суспільства, зростанням рівня культури. Перукарське мистецтво об’єднує низку прийомів роботи з волоссям.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• виконувати стрижки;
• виконувати різноманітні зачіски;
• фарбувати волосся;
• оволодіти сучасними технологіями перукарської справи.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

4221, 4222, 4112

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

Форма навчання

Агент з організації туризму. Адміністратор. Оператор комп’ютерного набору

Інтегрована спеціальність, професії номер 4221 та 4222 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 1 рік і 10 місяців.
Туризм — це мандрівки у вільний час, пов’язані з від’їздом за межі місця постійного проживання, один з різновидів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими, пізнавальними, розважальними, спортивними та культурними цілями.
Розвиток міжнародних відносин, позитивні зміни у законодавстві України суттєво розширили перспективи розвитку професій «Агент з організації туризму» і «Адміністратор». Особливо ці професії актуальні для Львова. Історичний центр міста занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Тут знаходиться найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні. Місто періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• провадженню туристичної діяльності;
• краєзнавства та географії туризму;
• основ технології обслуговування в індустрії розміщення;
• якісного і ефективного обслуговування та консультування відвідувачів.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

4113

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Шановні друзі!
Спеціальність номер 4113 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 1,5 року.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· азів системного адміністрування і програмування;
· основ обслуговування комп’ютерів;
· користуватися комп’ютером для створення ділових та фінансових документів, презентацій з використанням текстів, обчислень, графіків, слайдів, звуку;
· працювати з сучасними комп’ютерними та навчальними програмами різних напрямків;
· підтримувати зв’язок з інформаційним середовищем світу комп’ютерних мереж через INTERNET, локальні мережі, комунікаційні засоби WINDOWS.
· настроїти спільне використання ресурсів для колективної роботи;
· за допомогою комп’ютера переглядати відеофільми та музичні кліпи, слухати та створювати музичні твори.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

4112, 4112

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки

Спеціальність номер 4124 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 1,5 або 2 роки.
Якщо ви бажаєте освоїти:
· професійні вміння та навички, які є необхідними для роботи з офісними комп’ютерними програмами;
· засвоїти поліграфічні норми і правила набору та верстки текстів, основи комп’ютерного дизайну, а також вивчити комп’ютерні програми, що використовуються у видавничо-поліграфічному комплексі.
Осмислення учнями технологій процесу додрукарської підготовки націлює кожного з них на максимальне використання наявних резервів, на осягнення вищих рубежів конкурентноспроможності друкарської продукції, та забезпечення її високої якості, що дає реальну можливість працевлаштування у видавничо-поліграфічному комплексі.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

7231, 8155

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Оператор заправних станцій

Професія номер 7231.2 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 2 роки.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· практичних навичок щодо підтримання автомобіля у справному технічному стані;
· дізнатися про способи зменшення інтенсивності спрацювання деталей, запобігання і виявлення несправностей та методи їх усунення;
· вивчення будови, технічного обслуговування, та ремонту автомобілів;
· вивчення сучасних електронних систем забезпечення роботи автомобіля;
· закріпити свої знання під час практики в ремонтних майстернях на підприємствах.
Для підготовки спеціаліста широкого профілю, навчальна програма побудована так, що акцентується вивчення роботи тих вузлів, які є характерними, а тому достатньо знати певний об’єм найпоширеніших конструктивних рішень, щоб мати уяву про найсучасніші автомобілі. Завдяки досвіду роботи з різними марками автомобілів, випускники отримують реальну можливість працевлаштування на автопідприємствах.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

7422, 7331

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Столяр. Виробник художніх виробів з деревини

Інтегрована спеціальність, професії номер 7422.2, 7331.2 згідно державного класифікатора професій, навчання на базі одинадцяти класів, триває 2 роки.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· які існують способи та види виготовлення і декорування художніх виробів з деревини;
· які відомі прийоми і засоби композиції; які особливості художньої обробки деревини різних регіонів України;
· які матеріали, інструменти та обладнання, прийоми та технології декорування використовують при виготовленні художніх виробів; · вивченню столярно-меблевого і столярно-будівельного виробництва;
· організації та економіки деревообробного виробництва, способів обробки деревини ручними і електрифікованими інструментами та на деревообробних верстатах (розпилювальних, фугувальних, рейсмусових, фрезерних, токарних, шліфувальних тощо), складання та оздоблення виробів з деревини.
Практично немає жодної галузі промисловості, де б сьогодні не застосовувалась деревина і продукти її переробки. Та особливе значення має саме художня обробка деревини — виготовлення художніх меблів, декоративного посуду, інтер’єрних виробів, їх декорування різьбленням, інкрустуванням та розписом. Твори майстрів народного декоративного мистецтва привертають до себе величезну увагу. Вони широко експортуються в Україні і за кордоном, прикрашають різноманітні архітектурні ансамблі тощо. Пізнання всього найкращого, що створено нашим народом, сприяє вихованню почуття патріотизму і гордості за свій народ, за свою Батьківщину.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

7141, 7132

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Маляр. Лицювальник-плиточник

Інтегрована спеціальність, професії номер 7141.2, 7132.2 згідно державного класифікатора професій, навчання на базі одинадцяти класів, триває 1,5 року.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· технології виконання монолітної штукатурки для внутрішніх і зовнішних робіт;
· опорядженню поверхонь великорозмірними плитами;
· технології виконання лицювально-плиткових робіт і опоряджувальних робіт малярними сумішами;
· застосуванню нових матеріалів та технологій у роботі, сучасні матеріали для зовнішнього і внутрішнього утеплення фасадів.
Учні мають можливість застосувати знання і практичні навички з обраної спеціальності під час виробничої практики, конкурсів професійної майстерності. Завдяки досвіду роботи по веденню штукатурно-малярних та лицювально-плиточних робіт, випускники отримують реальну можливість працевлаштування на будівельних підприємствах України та за її межами.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

5122, 5123

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант

Кухар

Професія номер 5122 згідно державного класифікатора професій.
Професія кухар — одна з найдавніших. У писемних пам’ятках Вавилона, давнього Єгипту, Китаю і арабського Сходу вже містяться записи окремих кулінарних рецептів.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• готувати супи, другі страви, іншу їжу, оформляти готові страви;
• правильно організовувати зберігання продуктів.

Офіціант

Професія номер 5123 згідно державного класифікатора професій.
Слово «офіціант» німецького походження і в перекладі означає «служити», «виконувати».
Святкування знаменних дат, подій, весілля, а також прийом видатних осіб та підписання угод передбачає спілкування за урочистим столом і неможливе без офіціантів, які беруть активну участь у загальній трапезі.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• сервірувати стіл, збирати використаний посуд (після заходу чи під час нього);
• зустрічати відвідувачів, знайомити їх з меню, давати поради під час вибору страв;
• доставляти замовлення відвідувачам.

Навчання на базі одинадцяти класів триває 1 рік і 10 місяців.

 

нтегрована спеціальність, кухар-офіціант, професії номер 5122 та 5123 згідно державного класифікатора професій.
Особливо професії кухаря та офіціанта актуальні для нашого міста. Львів періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості, тут відкриваються бари, кафе і ресторани різноманітних напрямків із різноманітною кухнею, зі своїми особливостями, атмосферою.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Код ДК

5141

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Перукар (перукар-модельєр)

Професія номер 5141 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 1 рік і 10 місяців.
Перукар (перукар-модельєр) — одна з найдавніших і найвідоміших професій. Вдало підібрана зачіска може не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, навіть зробити її щасливішою. Кожне обличчя — загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини.
Перукар працює з жінками і чоловіками, з дітьми і літніми особами. Цей фах пасує людям комунікабельним, для яких спілкування не є обтяжливим, а приносить задоволення. Розвиток і удосконалення цієї професії тісно пов’язані з еволюцією людського суспільства, зростанням рівня культури. Перукарське мистецтво об’єднує низку прийомів роботи з волоссям.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• виконувати стрижки;
• виконувати різноманітні зачіски;
• фарбувати волосся;
• оволодіти сучасними технологіями перукарської справи.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Оператор комп’ютерного набору. Друкар офсетного плоского друкування. Палітурник на базі 9 класів

Код ДК

4112, 8251, 7345

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Оператор комп’ютерного набору. Друкар офсетного плоского друкування. Палітурник

Інтегрована спеціальність, професії номер 8251.2; 4112 згідно державного класифікатора професій, навчання на базі дев’яти класів, триває 2 роки і 10 місяців роки. Паралельно з професійною освітою учні отримують знання з загальноосвітніх дисциплін і разом з ДИПЛОМОМ одержують АТЕСТАТ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• виконувати такі перації як фальцювання, комплектування, пресування, шитво, заклейка корінців, обрізка, виготовлення плітурок. різні види тиснення, вставка книжкових блоків в палітурку, штриховка, упаковка книг;
• працювати з обладнанням палітупного цеху (дротошвейні, різальні машини, преси тощо);
• виготовляти зошити, блокноти, записники, контрські та канцелярські книги, журнали;
• технологічного процесу виготовлення офсетних друкарських форм електрографічним та «мокрим» способом; працювати з оригіналами, позитивами та матеріалами;
• працювати з аркушевими ротаційними та рулонними ротаційними машинами для плоского офсетного друку різних модифікацій;
• працювати з копіювально-розмножувальною технікою (принтер, різограф тощо). Друкувати різні види продукції: візитки, афіші, зошити, блокноти, записники, конторські та канцелярські книги, журнали виробничого навчання.
Завдяки досвіду роботи з різними видами друкарського обладнання, випускники отримують реальну можливість працевлаштування у видавничо-поліграфічному комплексі.
Освоївши професію палітурник та друкар, учні приступають до вивчення спеціальності оператор комп’ютерного набору, вони здобувать професійні вміння та навички необхідні для роботи з комп’ютерними програмами призначеними для набору тексту, роботи з таблицями, базами даних, графічними об’єктами. Викладачі училища та майстри виробничого навчання особливу увагу звертають на засвоєння учнями поліграфічних норм і правил набору текстів.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів на базі 9 класів

Код ДК

7231

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Спеціальність номер 7231.2, 8155.2 згідно державного класифікатора професій. Здобуваючи освіту за цим напрямом на базі 9-ти класів, ви здобуваєте професію за інтегрованим навчальим планом — «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Оператор заправних станцій». Термін навчання — 3 роки. Паралельно з професійною освітою учні отримують знання з загальноосвітніх дисциплін і разом з ДИПЛОМОМ одержують АТЕСТАТ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· практичних навичок щодо підтримання автомобіля у справному технічному стані;
· дізнатися про способи зменшення інтенсивності спрацювання деталей, запобігання і виявлення несправностей та методи їх усунення;
· вивчення будови, технічного обслуговування, та ремонту автомобілів;
· вивчення сучасних електронних систем забезпечення роботи автомобіля;
· закріпити свої знання під час практики в ремонтних майстернях на підприємствах.
Для підготовки спеціаліста широкого профілю, навчальна програма побудована так, що акцентується вивчення роботи тих вузлів, які є характерними, а тому достатньо знати певний об’єм найпоширеніших конструктивних рішень, щоб мати уяву про найсучасніші автомобілі. Завдяки досвіду роботи з різними марками автомобілів, випускники отримують реальну можливість працевлаштування на автопідприємствах.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Столяр. Виробник художніх виробів з деревини на базі 9 класів

Код ДК

7422, 7331

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Столяр. Виробник художніх виробів з деревини

Інтегрована спеціальність, професії номер 7422.2, 7331.2 згідно державного класифікатора професій, навчання на базі дев’яти класів, триває 3 роки. Паралельно з професійною освітою учні отримують знання з загальноосвітніх дисциплін і разом з ДИПЛОМОМ одержують АТЕСТАТ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· які існують способи та види виготовлення і декорування художніх виробів з деревини;
· які відомі прийоми і засоби композиції; які особливості художньої обробки деревини різних регіонів України;
· які матеріали, інструменти та обладнання, прийоми та технології декорування використовують при виготовленні художніх виробів; · вивченню столярно-меблевого і столярно-будівельного виробництва;
· організації та економіки деревообробного виробництва, способів обробки деревини ручними і електрифікованими інструментами та на деревообробних верстатах (розпилювальних, фугувальних, рейсмусових, фрезерних, токарних, шліфувальних тощо), складання та оздоблення виробів з деревини.
Практично немає жодної галузі промисловості, де б сьогодні не застосовувалась деревина і продукти її переробки. Та особливе значення має саме художня обробка деревини — виготовлення художніх меблів, декоративного посуду, інтер’єрних виробів, їх декорування різьбленням, інкрустуванням та розписом. Твори майстрів народного декоративного мистецтва привертають до себе величезну увагу. Вони широко експортуються в Україні і за кордоном, прикрашають різноманітні архітектурні ансамблі тощо. Пізнання всього найкращого, що створено нашим народом, сприяє вихованню почуття патріотизму і гордості за свій народ, за свою Батьківщину.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Кухар. Офіціант на базі 9 класів

Код ДК

5122, 5133

Термін навчання

4 роки

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант

Кухар

Професія номер 5122 згідно державного класифікатора професій.
Професія кухар — одна з найдавніших. У писемних пам’ятках Вавилона, давнього Єгипту, Китаю і арабського Сходу вже містяться записи окремих кулінарних рецептів.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• готувати супи, другі страви, іншу їжу, оформляти готові страви;
• правильно організовувати зберігання продуктів.

Офіціант

Професія номер 5123 згідно державного класифікатора професій.
Слово «офіціант» німецького походження і в перекладі означає «служити», «виконувати».
Святкування знаменних дат, подій, весілля, а також прийом видатних осіб та підписання угод передбачає спілкування за урочистим столом і неможливе без офіціантів, які беруть активну участь у загальній трапезі.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• сервірувати стіл, збирати використаний посуд (після заходу чи під час нього);
• зустрічати відвідувачів, знайомити їх з меню, давати поради під час вибору страв;
• доставляти замовлення відвідувачам.

Навчання на базі одинадцяти класів триває 1 рік і 10 місяців.
Навчання на базі дев’яти класів триває 3 роки і 10 місяців.

Інтегрована спеціальність, кухар-офіціант, професії номер 5122 та 5123 згідно державного класифікатора професій.
Особливо професії кухаря та офіціанта актуальні для нашого міста. Львів періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості, тут відкриваються бари, кафе і ресторани різноманітних напрямків із різноманітною кухнею, зі своїми особливостями, атмосферою.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Перукар (перукар-модельєр) на базі 9 класів

Код ДК

5141

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Перукар (перукар-модельєр)

Професія номер 5141 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі дев’яти класів, триває 3 роки. Паралельно з професійною освітою учні отримують знання з загальноосвітніх дисциплін і разом з ДИПЛОМОМ одержують АТЕСТАТ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ.
Перукар (перукар-модельєр) — одна з найдавніших і найвідоміших професій. Вдало підібрана зачіска може не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, навіть зробити її щасливішою. Кожне обличчя — загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини.
Перукар працює з жінками і чоловіками, з дітьми і літніми особами. Цей фах пасує людям комунікабельним, для яких спілкування не є обтяжливим, а приносить задоволення. Розвиток і удосконалення цієї професії тісно пов’язані з еволюцією людського суспільства, зростанням рівня культури. Перукарське мистецтво об’єднує низку прийомів роботи з волоссям.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• виконувати стрижки;
• виконувати різноманітні зачіски;
• фарбувати волосся;
• оволодіти сучасними технологіями перукарської справи.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Агент з організації туризму. Адміністратор. Оператор комп’ютерного набору на базі 11 класів

Код ДК

4221, 4222, 4112

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

Форма навчання

Агент з організації туризму. Адміністратор. Оператор комп’ютерного набору

Інтегрована спеціальність, професії номер 4221 та 4222 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 1 рік і 10 місяців.
Туризм — це мандрівки у вільний час, пов’язані з від’їздом за межі місця постійного проживання, один з різновидів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими, пізнавальними, розважальними, спортивними та культурними цілями.
Розвиток міжнародних відносин, позитивні зміни у законодавстві України суттєво розширили перспективи розвитку професій «Агент з організації туризму» і «Адміністратор». Особливо ці професії актуальні для Львова. Історичний центр міста занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Тут знаходиться найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні. Місто періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• провадженню туристичної діяльності;
• краєзнавства та географії туризму;
• основ технології обслуговування в індустрії розміщення;
• якісного і ефективного обслуговування та консультування відвідувачів.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення на базі 11 класів

Код ДК

4113

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Шановні друзі!
Спеціальність номер 4113 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 1,5 року.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· азів системного адміністрування і програмування;
· основ обслуговування комп’ютерів;
· користуватися комп’ютером для створення ділових та фінансових документів, презентацій з використанням текстів, обчислень, графіків, слайдів, звуку;
· працювати з сучасними комп’ютерними та навчальними програмами різних напрямків;
· підтримувати зв’язок з інформаційним середовищем світу комп’ютерних мереж через INTERNET, локальні мережі, комунікаційні засоби WINDOWS.
· настроїти спільне використання ресурсів для колективної роботи;
· за допомогою комп’ютера переглядати відеофільми та музичні кліпи, слухати та створювати музичні твори.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки на базі 11 класів

Код ДК

4112, 4112

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки

Спеціальність номер 4124 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 1,5 або 2 роки.
Якщо ви бажаєте освоїти:
· професійні вміння та навички, які є необхідними для роботи з офісними комп’ютерними програмами;
· засвоїти поліграфічні норми і правила набору та верстки текстів, основи комп’ютерного дизайну, а також вивчити комп’ютерні програми, що використовуються у видавничо-поліграфічному комплексі.
Осмислення учнями технологій процесу додрукарської підготовки націлює кожного з них на максимальне використання наявних резервів, на осягнення вищих рубежів конкурентноспроможності друкарської продукції, та забезпечення її високої якості, що дає реальну можливість працевлаштування у видавничо-поліграфічному комплексі.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Оператор заправних станцій на базі 11 класів

Код ДК

7231, 8155

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Оператор заправних станцій

Професія номер 7231.2 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 2 роки.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· практичних навичок щодо підтримання автомобіля у справному технічному стані;
· дізнатися про способи зменшення інтенсивності спрацювання деталей, запобігання і виявлення несправностей та методи їх усунення;
· вивчення будови, технічного обслуговування, та ремонту автомобілів;
· вивчення сучасних електронних систем забезпечення роботи автомобіля;
· закріпити свої знання під час практики в ремонтних майстернях на підприємствах.
Для підготовки спеціаліста широкого профілю, навчальна програма побудована так, що акцентується вивчення роботи тих вузлів, які є характерними, а тому достатньо знати певний об’єм найпоширеніших конструктивних рішень, щоб мати уяву про найсучасніші автомобілі. Завдяки досвіду роботи з різними марками автомобілів, випускники отримують реальну можливість працевлаштування на автопідприємствах.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Столяр. Виробник художніх виробів з деревини на базі 11 класів

Код ДК

7422, 7331

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Столяр. Виробник художніх виробів з деревини

Інтегрована спеціальність, професії номер 7422.2, 7331.2 згідно державного класифікатора професій, навчання на базі одинадцяти класів, триває 2 роки.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· які існують способи та види виготовлення і декорування художніх виробів з деревини;
· які відомі прийоми і засоби композиції; які особливості художньої обробки деревини різних регіонів України;
· які матеріали, інструменти та обладнання, прийоми та технології декорування використовують при виготовленні художніх виробів; · вивченню столярно-меблевого і столярно-будівельного виробництва;
· організації та економіки деревообробного виробництва, способів обробки деревини ручними і електрифікованими інструментами та на деревообробних верстатах (розпилювальних, фугувальних, рейсмусових, фрезерних, токарних, шліфувальних тощо), складання та оздоблення виробів з деревини.
Практично немає жодної галузі промисловості, де б сьогодні не застосовувалась деревина і продукти її переробки. Та особливе значення має саме художня обробка деревини — виготовлення художніх меблів, декоративного посуду, інтер’єрних виробів, їх декорування різьбленням, інкрустуванням та розписом. Твори майстрів народного декоративного мистецтва привертають до себе величезну увагу. Вони широко експортуються в Україні і за кордоном, прикрашають різноманітні архітектурні ансамблі тощо. Пізнання всього найкращого, що створено нашим народом, сприяє вихованню почуття патріотизму і гордості за свій народ, за свою Батьківщину.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Маляр. Лицювальник-плиточник на базі 11 класів

Код ДК

7141, 7132

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Маляр. Лицювальник-плиточник

Інтегрована спеціальність, професії номер 7141.2, 7132.2 згідно державного класифікатора професій, навчання на базі одинадцяти класів, триває 1,5 року.
Якщо ви бажаєте навчитися:
· технології виконання монолітної штукатурки для внутрішніх і зовнішних робіт;
· опорядженню поверхонь великорозмірними плитами;
· технології виконання лицювально-плиткових робіт і опоряджувальних робіт малярними сумішами;
· застосуванню нових матеріалів та технологій у роботі, сучасні матеріали для зовнішнього і внутрішнього утеплення фасадів.
Учні мають можливість застосувати знання і практичні навички з обраної спеціальності під час виробничої практики, конкурсів професійної майстерності. Завдяки досвіду роботи по веденню штукатурно-малярних та лицювально-плиточних робіт, випускники отримують реальну можливість працевлаштування на будівельних підприємствах України та за її межами.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Кухар. Офіціант на базі 11 класів

Код ДК

5122, 5123

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Кухар. Офіціант

Кухар

Професія номер 5122 згідно державного класифікатора професій.
Професія кухар — одна з найдавніших. У писемних пам’ятках Вавилона, давнього Єгипту, Китаю і арабського Сходу вже містяться записи окремих кулінарних рецептів.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• готувати супи, другі страви, іншу їжу, оформляти готові страви;
• правильно організовувати зберігання продуктів.

Офіціант

Професія номер 5123 згідно державного класифікатора професій.
Слово «офіціант» німецького походження і в перекладі означає «служити», «виконувати».
Святкування знаменних дат, подій, весілля, а також прийом видатних осіб та підписання угод передбачає спілкування за урочистим столом і неможливе без офіціантів, які беруть активну участь у загальній трапезі.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• сервірувати стіл, збирати використаний посуд (після заходу чи під час нього);
• зустрічати відвідувачів, знайомити їх з меню, давати поради під час вибору страв;
• доставляти замовлення відвідувачам.

Навчання на базі одинадцяти класів триває 1 рік і 10 місяців.

 

нтегрована спеціальність, кухар-офіціант, професії номер 5122 та 5123 згідно державного класифікатора професій.
Особливо професії кухаря та офіціанта актуальні для нашого міста. Львів періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості, тут відкриваються бари, кафе і ресторани різноманітних напрямків із різноманітною кухнею, зі своїми особливостями, атмосферою.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу

Перукар (перукар-модельєр) на базі 11 класів

Код ДК

5141

Термін навчання

2 роки

Форма навчання

денна

Перукар (перукар-модельєр)

Професія номер 5141 згідно державного класифікатора професій. Навчання на базі одинадцяти класів, триває 1 рік і 10 місяців.
Перукар (перукар-модельєр) — одна з найдавніших і найвідоміших професій. Вдало підібрана зачіска може не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, навіть зробити її щасливішою. Кожне обличчя — загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини.
Перукар працює з жінками і чоловіками, з дітьми і літніми особами. Цей фах пасує людям комунікабельним, для яких спілкування не є обтяжливим, а приносить задоволення. Розвиток і удосконалення цієї професії тісно пов’язані з еволюцією людського суспільства, зростанням рівня культури. Перукарське мистецтво об’єднує низку прийомів роботи з волоссям.
Якщо ви бажаєте навчитися:
• виконувати стрижки;
• виконувати різноманітні зачіски;
• фарбувати волосся;
• оволодіти сучасними технологіями перукарської справи.

Запрошуємо на навчання до Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова!

Правила прийому Документи до вступу