Гуртожиток та їдальня

Гуртожиток Ставропігійського ВПУ

 

Проживання в гуртожитку безкоштовне.

 

Гуртожиток коридорного типу, на кожному поверсі кухня, побутова кімната, санвузол, душ, є кімнати-ізолятори для хворих учнів.

   

 

 

 

 

 

Комендант гуртожитку — Роговий Степан Іванович.
Дозвілля учнів організовує досвідчений вихователь Софія Давидівна Чичкевич у тісній співпраці з небайдужими учнями.

ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ В ГУРТОЖИТКУ      1. Гуртожиток призначений для проживання учнів в період навчання їх в даному Ставропігійському ВПУ м. Львова. В гуртожитку повинні забезпечуватися необхідні умови для проживання, занять, відпочинку і проведення виховної роботи з учнями.
2. Житлова площа в гуртожитку надається учням за спільним рішенню адміністрації і комітету профспілки. Поселення в гуртожитку виконується з дотриманням норм житлової площі встановлених санітарними планами. Проживання сімей в гуртожитках не допускається.
3. Внутрішній розпорядок в гуртожитку встановлюється правилами затвердженими адміністрацією навчального закладу, по узгодженню з комітетом профспілки.
4. В гуртожитку створюється Рада гуртожитку, з учнів, що проживають в ньому у відповідності з Типовим положенням. В кожній кімнаті гуртожитку із числа учнів, які проживають в ній вибирається староста, який забезпечує дотримання в кімнаті правил внутрішнього розпорядку гуртожитку.
5. Учні, що проживають в гуртожитку мають право: користуватися приміщеннями культурно-побутового значення, обладнанням, інвентарем гуртожитку і комунально-побутовими послугами;
—  вимагати своєчасної заміни, не придатних для користування: постільної білизни, меблів, обладнання, іншого інвентаря, а також усунення недоліків культурно-побутового обслуговування;
—  обирати Раду гуртожитку і бути обраним в її склад, приймати участь в культурно-масовій і спортивній роботі в обговоренні питань організації, побуту, гуртожитку і вносити свої пропозиції;
Учні, що проживають в гуртожитку зобов’язані:
—  строго дотримуватись правил внутрішнього розпорядку;
—  ощадно відноситись до приміщення, обладнання та інвентаря гуртожитку; в випадку нищення, учні несуть матеріальну відповідальність;
—  підтримувати чистоту в спальних кімнатах і місцях загального користування, почергово проводити прибирання кімнат;
—  дотримуватися тиші в години, відведені розкладом дня по училищі, для виконання домашніх завдань і сну учнів;
—  економно використовувати електроенергію, паливо, газ, воду в гуртожитку;
—  здавати в камеру зберігання гуртожитку особисті речі, які не є предметами щоденного користування;
—  дотримуватись правил пожежної безпеки при користуванні електричними, газовими та іншими приладами;
—  при виселенні з гуртожитку здавати всю постіль, що за ними записана, інвентар і обладнання в гуртожитку;
—  повертатися в гуртожиток не пізніше часу, встановленого розкладом дня, приймати участь у заходах по благоустрою, спорудженню спортивних майданчиків, ремонту інвентаря, приміщень, іншими видами самообслуговування.
6. Учням, які проживають в гуртожитку забороняється:
—  переносити інвентар з однієї кімнати в іншу і виносити речі з гуртожитку без дозволу коменданта;
—  грати в азартні ігри, вживати спиртні напої, палити в спальних кімнатах і кімнатах відпочинку;
—  встановлювати без дозволу адміністрації гуртожитку додаткові електронагріваючі прилади;
—  запрошувати в гуртожиток сторонніх осіб без дозволу коменданта. За порушення порядку учень може бути виключений з гуртожитку за поданням адміністрацією учбового закладу у встановленому законом порядку.
7. Для проведення виховної і культурно-масової роботи з учнями, проживаючими в гуртожитку, адміністрація навчального закладу, у відомстві якого знаходиться гуртожиток, призначає вихователя і визначає режим його роботи в залежності від режиму роботи навчального закладу.

Їдальня та кафе Ставропігійського ВПУ

Харчування відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання учнів. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму молоді, але також може впливати на їхню працездатність і успішність. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вберігають дитину від численних хвороб, а й роблять її бадьорішою і уважнішою.

В училищі організовано:

  • пільгове харчування учнів
  • комплексні обіди для учнів, які обслуговують учні під керівництвом майстрів в/н
  • смаколики власного виробництва на будь-який вибір, які можна придбати у нашому кафе