Територіальні змагання гри “Сокіл”

“В нас єдина мета — Україна свята, нездоланна ніким і ніколи! В нас єдина мета — Україна свята, всі вперед… і до Перемоги!”.

Вітаємо рій “Ставропійці” із першим місцем у територіальних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

“Ставропігійці” гідно презентували наш навчальний заклад у всіх видах змагань “Впоряд”, “Смуга перешкод”, “Стрільба з пневматичної зброї”, “Фізична підготовка”, “Метання гранати”, “Перетягування линви”, у іграх “Відун” та “Рятівник”, а також у приготуванні козацької страви — куліша.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x