Територіальні змагання гри “Сокіл”

“В нас єдина мета — Україна свята, нездоланна ніким і ніколи! В нас єдина мета — Україна свята, всі вперед… і до Перемоги!”.

Вітаємо рій “Ставропійці” із першим місцем у територіальних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

“Ставропігійці” гідно презентували наш навчальний заклад у всіх видах змагань “Впоряд”, “Смуга перешкод”, “Стрільба з пневматичної зброї”, “Фізична підготовка”, “Метання гранати”, “Перетягування линви”, у іграх “Відун” та “Рятівник”, а також у приготуванні козацької страви — куліша.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x