Випуск курсу “Компанія”

У п’ятницю учаcники міні-компанії “Royal Icing” представили себе та свій продукт на випуску курсу “Компанія” від ГО “Junior Achivement Ukraine”.

Цей захід став незабутнім досвідом для молодих підприємців та важливим кроком у здобутті цінного підприємницького досвіду і навичок презентації своїх бізнес-ідей.

Учасники проекту вивчили основи бізнесу, фінансів та маркетингу, а також навчилися працювати в команді та приймати стратегічні рішення. Цей досвід дав їм унікальну можливість розуміти, як функціонує справжній бізнес та як ефективно взаємодіяти з партнерами та клієнтами.

“Royal Icing” — це міні-компанія, яка вигjтовляє смачні макаруни з різними начинками на замовлення. В подальшому учасники планують додати до свого асортименту смаколики для тих, хто не може вживати звичайні солодощі.

Бажаємо нашим учням подальших перемог та яскравих здобутків у світі підприємництва!

01 березня 2024 року відбулася зміна назви Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” на Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії. Щирі вітання колективу закладу!

В рамках циклу соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти «Дружній простір» сьогодні було проведено міні – тренінг на тему «Самооцінка та самоцінність». Наші учні ознайомились з конструктивними та практичними способами формування адекватної самооцінки, а саме: Як обрати для себе у житті те, чого хочеш найбільше як налаштувати себе на успіх як сформувати позитивне мислення […]

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися. Що необхідно робити здобувачу освіти аби стати затребуваним у своїй професії? Відповіді на цікаві питання довідалися майбутні майстри професії «Перукар (перукар модельєр)» 28.02.2024 р.під час майстер-класу на тему: «Холодне відновлення волосся». […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x