Випуск курсу “Компанія”

У п’ятницю учаcники міні-компанії “Royal Icing” представили себе та свій продукт на випуску курсу “Компанія” від ГО “Junior Achivement Ukraine”.

Цей захід став незабутнім досвідом для молодих підприємців та важливим кроком у здобутті цінного підприємницького досвіду і навичок презентації своїх бізнес-ідей.

Учасники проекту вивчили основи бізнесу, фінансів та маркетингу, а також навчилися працювати в команді та приймати стратегічні рішення. Цей досвід дав їм унікальну можливість розуміти, як функціонує справжній бізнес та як ефективно взаємодіяти з партнерами та клієнтами.

“Royal Icing” — це міні-компанія, яка вигjтовляє смачні макаруни з різними начинками на замовлення. В подальшому учасники планують додати до свого асортименту смаколики для тих, хто не може вживати звичайні солодощі.

Бажаємо нашим учням подальших перемог та яскравих здобутків у світі підприємництва!

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x