Екскурсія в музей “Тюрма на Лонцького”

Учні груп 102, 202, 108 Ставропігійського ВПУ м. Львова в супроводі викладача Людмили Михайлівни Гриценко та майстрів виробничого навчання Юрія Олександровича Мов’яка та Андрія Олександровича Дорохіна побували на екскурсії в Музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” – музеї страхіть і братській могилі. На відміну від інших музеїв, головним експонатом тюрми є саме приміщення.

Сьогодні ми усвідомлюємо, що непокаране московське зло знову прийшло на нашу землю, що ще не один меморіал постане після нашої Перемоги. Але тепер зло має бути обов’язково знищене навіки.

Віддаємо шану Збройним Силам України та низько схиляємо голови перед пам’яттю Героїв України.

Також учні побували біля пам’ятників національному герою України Степану Бандері та Жертвам комуністичних злочинів, дізналися багато цікавого про історію їх створення й вшанували безвинно ув’язнених і замордованих органами НКВС у тюрмах України на початку Другої світової війни.

Герої не вмирають!

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x