Від бізнес-ідеї до власної справи

Навчання здобувачів освіти у закладі професійної(професійно- технічної освіти) принципам створення власної підприємницької діяльності стало одним з пріоритетних напрямів освітньої діяльності.

Тому 2024 рік розпочався саме з продовження цього напрямку роботи. 12 січня в учнів з професії «Перукар (перукар-модельєр»розпочався цикл тренінгів «Успіх можна спланувати, навички самозайнятості для молоді», який буде проводити тренер від німецького Фонду Горста Рогуша – Руслана Воляник.

Перша тема, яку охопили учні, звучала: «Від бізнес-ідеї до власної справи». Тренер здійснила пояснення щодо впливу на наше світосприйняття попереднього життєвого досвіду та важливості виходу за рамки стандартного мислення при створенні бізнес-ідеї. Далі розібрали, які можливі шляхи слід обрати для початку власного бізнесу. Звісно, що не минули поняття УТП. Після отриманої інформації учні самостійно напрацьовували власні бізнес-ідеї, якими ділилися з іншими учасниками тренінгу. Позитивна атмосфера, активність і допитливість учнів сприяла позитивному проведенню тренінгу.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x