В здоровому тілі- здоровий дух!

Незабутня зустріч з успішною особистістю, відомою не лише в Україні, а і за кордоном, чемпіонкою світу, триразовою чемпіонкою Європи, Заслуженим майстром спорту України Юлією Ткач відбулась 12.01.2024р. в актовій залі Ставропігійського вищого професійного училища м.Львова.

Юлія Анатоліївна у своїх відповідях учнівській молоді підтвердила відомі принципи успіху у житті та визначила формулу: ідея+віра в неї+робота на результат.

Ідея-це причина, яка повинна мати наслідок.

Фанатична відданість обраній справі, яка полягає у щоденній копіткій праці, та непохитна віра у перемогу дають свій результат.

Юлія Ткач демонструвала юним здобувачам освіти на власному прикладі, що досягнення успіху можливе, якщо розвивати свій талант, робити те, що любиш та у що віриш.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x