В здоровому тілі- здоровий дух!

Незабутня зустріч з успішною особистістю, відомою не лише в Україні, а і за кордоном, чемпіонкою світу, триразовою чемпіонкою Європи, Заслуженим майстром спорту України Юлією Ткач відбулась 12.01.2024р. в актовій залі Ставропігійського вищого професійного училища м.Львова.

Юлія Анатоліївна у своїх відповідях учнівській молоді підтвердила відомі принципи успіху у житті та визначила формулу: ідея+віра в неї+робота на результат.

Ідея-це причина, яка повинна мати наслідок.

Фанатична відданість обраній справі, яка полягає у щоденній копіткій праці, та непохитна віра у перемогу дають свій результат.

Юлія Ткач демонструвала юним здобувачам освіти на власному прикладі, що досягнення успіху можливе, якщо розвивати свій талант, робити те, що любиш та у що віриш.

01 березня 2024 року відбулася зміна назви Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” на Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії. Щирі вітання колективу закладу!

В рамках циклу соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти «Дружній простір» сьогодні було проведено міні – тренінг на тему «Самооцінка та самоцінність». Наші учні ознайомились з конструктивними та практичними способами формування адекватної самооцінки, а саме: Як обрати для себе у житті те, чого хочеш найбільше як налаштувати себе на успіх як сформувати позитивне мислення […]

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися. Що необхідно робити здобувачу освіти аби стати затребуваним у своїй професії? Відповіді на цікаві питання довідалися майбутні майстри професії «Перукар (перукар модельєр)» 28.02.2024 р.під час майстер-класу на тему: «Холодне відновлення волосся». […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x