Зустріч з батьками наших учнів )

Важливими партнерами закладу у навчально- виховному процесі здобувачів освіти є їх батьки.

Бо саме батьки наших учнів є замовниками якісної освіти для своїх дітей.Та, якщо задоволені освітнім і виховним процесом діти, то задоволеними будуть і батьки, які також стануть джерелом професійної орієнтації для наступних вступників.

Тому відповідальністю педагогічного колективу закладу освіти є систем- ний та безперервний зв’язок з батьками наших учнів.

Обов’язком колективу є також щорічна звітність про результати освітньо- го та навчально – виховного процесу наприкінці семестру.

13 січня 2024 року в актовій залі закладу відбувся семестровий звіт перед родинами наших учнів, що супроводжувався Різдвяно-новорічним вітанням наших спільних вихованців.

З підсумками успішності учнів у 1-му семестрі 2023-2024 н.р. та з організацією навчально-виховного процесу батьківський колектив ознайомила Ірина Бурак, в.о. директора закладу, а наставники навчальних груп провели групові зустрічі з батьками учнів закріплених груп.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x