Зустріч з батьками наших учнів )

Важливими партнерами закладу у навчально- виховному процесі здобувачів освіти є їх батьки.

Бо саме батьки наших учнів є замовниками якісної освіти для своїх дітей.Та, якщо задоволені освітнім і виховним процесом діти, то задоволеними будуть і батьки, які також стануть джерелом професійної орієнтації для наступних вступників.

Тому відповідальністю педагогічного колективу закладу освіти є систем- ний та безперервний зв’язок з батьками наших учнів.

Обов’язком колективу є також щорічна звітність про результати освітньо- го та навчально – виховного процесу наприкінці семестру.

13 січня 2024 року в актовій залі закладу відбувся семестровий звіт перед родинами наших учнів, що супроводжувався Різдвяно-новорічним вітанням наших спільних вихованців.

З підсумками успішності учнів у 1-му семестрі 2023-2024 н.р. та з організацією навчально-виховного процесу батьківський колектив ознайомила Ірина Бурак, в.о. директора закладу, а наставники навчальних груп провели групові зустрічі з батьками учнів закріплених груп.

01 березня 2024 року відбулася зміна назви Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” на Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії. Щирі вітання колективу закладу!

В рамках циклу соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти «Дружній простір» сьогодні було проведено міні – тренінг на тему «Самооцінка та самоцінність». Наші учні ознайомились з конструктивними та практичними способами формування адекватної самооцінки, а саме: Як обрати для себе у житті те, чого хочеш найбільше як налаштувати себе на успіх як сформувати позитивне мислення […]

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися. Що необхідно робити здобувачу освіти аби стати затребуваним у своїй професії? Відповіді на цікаві питання довідалися майбутні майстри професії «Перукар (перукар модельєр)» 28.02.2024 р.під час майстер-класу на тему: «Холодне відновлення волосся». […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x