Поетичні читання до Міжнародного дня рідної мови

Сьогодні 21.02.2024 р. у кімнаті громадського простору у супроводі педагогічного працівника Софії Чичкевич відбулось свято нашої рідної української мови, оспіваної у творах українських письменників і поетів Івана Франка, Тараса Шевченка, Максима Рильського, Олександра Олеся, Юрія Рибчинського та багатьох інших авторів.
У мовній вікторині взяли участь найсміливіші знавці рідної мови –
Святослав Самсін, Таміла Брославська, Діана Гербут, Віталій Сліпець, Руслан Гедз, Володимир Карплюх, які посіли призові місця та були відзначені нагородами та солодкими призами.
А величний музичний супровід уже традиційно забезпечив Віталій Сліпець.
Переможцем вікторини стала Аліна Братійчук.
Розвиваючи знання з рідної української мови, ми передаємо нашій молоді традиції українського народу та поширюємо любов до милозвучного, солов’їного, лагідного і ніжного, оспіваного у поезії видатних діячів України, поетичного українського слова.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x