Поетичні читання до Міжнародного дня рідної мови

Сьогодні 21.02.2024 р. у кімнаті громадського простору у супроводі педагогічного працівника Софії Чичкевич відбулось свято нашої рідної української мови, оспіваної у творах українських письменників і поетів Івана Франка, Тараса Шевченка, Максима Рильського, Олександра Олеся, Юрія Рибчинського та багатьох інших авторів.
У мовній вікторині взяли участь найсміливіші знавці рідної мови –
Святослав Самсін, Таміла Брославська, Діана Гербут, Віталій Сліпець, Руслан Гедз, Володимир Карплюх, які посіли призові місця та були відзначені нагородами та солодкими призами.
А величний музичний супровід уже традиційно забезпечив Віталій Сліпець.
Переможцем вікторини стала Аліна Братійчук.
Розвиваючи знання з рідної української мови, ми передаємо нашій молоді традиції українського народу та поширюємо любов до милозвучного, солов’їного, лагідного і ніжного, оспіваного у поезії видатних діячів України, поетичного українського слова.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x