Як зберегти своє ментальне здоров’я, долаючи труднощі у житті?


У Ставропігійському ВПУ м.Львова розпочався цикл соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти “Дружній простір”, розроблений соціальним педагогом Андрієм Бурак.

Метою проведення групових та загальноучилищних тематичних заходів “Дружній простір” є запобігання агресивній поведінці учнів у період воєнного стану в країні, який вони складно переживають, та збереження власного психічного(ментального) здоров’я у соціумі.

Психічне (ментальне) здоров’я – це стан психічного спокою, яке дозволяє людям справлятися з життєвими стресами, реалізовувати свої здібності, навчатися й працювати, а також робити внесок у життя суспільства. 20 лютого 2024 року відбулось перше тренінгове заняття циклу “Дружній простір” на тему: Що таке гледінг та як його дотримуватись?

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x