Вшанування пам’яті Івана Федоровича

Історія Ставропігійського вищого професійного училища м.Львова сягає в глиб віків та бере свій початок від першої школи в Україні при Львівському братстві, яка розпочала свою освітню і друкарську діяльність на друкарських верстатах Івана Федоровича ще у 1586 році.

15 грудня в Україні відзначають День пам’яті майстра друкованого слова, новатора свого часу, діяча східнослов’ян- ської культури, гравера, ливарника та інженера Івана Федоровича, який помер у 1583 році.

Щорічно колектив закладу освіти в грудні знайомлять здобувачів освіти зі спадком відомого у світі друкаря – видавця найстаріших друкованих книг України – Львівського Апостола і першого старослов’янського “Буквара”(“Граматики”), надрукованих у Львові у 1574 році.

Цьогоріч “Федорівські читання” відбулись особливо значимо, оскільки ми перебуваємо на порозі ювілейного 2024 року, коли будемо відзначати 450-річчя львівських першодруків “сіяча книг невиданих”.

Дякуємо організаторам заходу Гошівській В.М.,старшому майстру поліграфічного профілю та Василишин Д.В., майстру виробничого навчання, за змістовний сценарій та висвітлення історичних подій, збереження освітніх цінностей закладу.

01 березня 2024 року відбулася зміна назви Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” на Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії. Щирі вітання колективу закладу!

В рамках циклу соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти «Дружній простір» сьогодні було проведено міні – тренінг на тему «Самооцінка та самоцінність». Наші учні ознайомились з конструктивними та практичними способами формування адекватної самооцінки, а саме: Як обрати для себе у житті те, чого хочеш найбільше як налаштувати себе на успіх як сформувати позитивне мислення […]

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися. Що необхідно робити здобувачу освіти аби стати затребуваним у своїй професії? Відповіді на цікаві питання довідалися майбутні майстри професії «Перукар (перукар модельєр)» 28.02.2024 р.під час майстер-класу на тему: «Холодне відновлення волосся». […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x