Вшанування пам’яті Івана Федоровича

Історія Ставропігійського вищого професійного училища м.Львова сягає в глиб віків та бере свій початок від першої школи в Україні при Львівському братстві, яка розпочала свою освітню і друкарську діяльність на друкарських верстатах Івана Федоровича ще у 1586 році.

15 грудня в Україні відзначають День пам’яті майстра друкованого слова, новатора свого часу, діяча східнослов’ян- ської культури, гравера, ливарника та інженера Івана Федоровича, який помер у 1583 році.

Щорічно колектив закладу освіти в грудні знайомлять здобувачів освіти зі спадком відомого у світі друкаря – видавця найстаріших друкованих книг України – Львівського Апостола і першого старослов’янського “Буквара”(“Граматики”), надрукованих у Львові у 1574 році.

Цьогоріч “Федорівські читання” відбулись особливо значимо, оскільки ми перебуваємо на порозі ювілейного 2024 року, коли будемо відзначати 450-річчя львівських першодруків “сіяча книг невиданих”.

Дякуємо організаторам заходу Гошівській В.М.,старшому майстру поліграфічного профілю та Василишин Д.В., майстру виробничого навчання, за змістовний сценарій та висвітлення історичних подій, збереження освітніх цінностей закладу.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x