«Математика у моїй майбутній професії»

14 грудня 2023року в рамках місяця природничих наук у ДНЗ “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” відбувся захист ПРОЄКТУ “Математика у моїй майбутній професії”.

Заступник директора Березінська Мирослава наголосила, що математика розвиває логічне мислення і пам’ять, вчить аналізувати і креативно підходити до розв’язання задач. Математичні навички – це універсальні навички, які знадобляться в будь-якій професії.

Викладач Лефменко Мирослава зазначила, що сьогодні метод проектів вважається одним із найперспективніших методів навчання, адже він створює умови для творчої самореалізації тих, хто навчається, підвищує мотивацію до навчання і сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, формує навички пошуково- дослідницької технології.

Учні презентували свої майбутні професії, акцентували на важливості математики у перукарському мистецтві, громадському харчуванні, слюсарній справ, поліграфії та ІТ- технологіях.

01 березня 2024 року відбулася зміна назви Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” на Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії. Щирі вітання колективу закладу!

В рамках циклу соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти «Дружній простір» сьогодні було проведено міні – тренінг на тему «Самооцінка та самоцінність». Наші учні ознайомились з конструктивними та практичними способами формування адекватної самооцінки, а саме: Як обрати для себе у житті те, чого хочеш найбільше як налаштувати себе на успіх як сформувати позитивне мислення […]

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися. Що необхідно робити здобувачу освіти аби стати затребуваним у своїй професії? Відповіді на цікаві питання довідалися майбутні майстри професії «Перукар (перукар модельєр)» 28.02.2024 р.під час майстер-класу на тему: «Холодне відновлення волосся». […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x