Впровадження позитивних змін на шляху євроінтеграції

Завдяки управлінню туризму (Khrystyna Lebed та Marta Kuzyk) організована 21.11.2023 зустріч зі здобувачами освіти закладів П(ПТО) (від Ставропігійського ВПУ м.Львова – Баран Андрій, Злидник Максим, які навчаються професії “Кухар.Офіціант” у супроводі Цяпути Людмили, зав.відділення громадського харчування і сфери послуг) представників готельного бізнесу:

Марія Чижишин -керуючої готелем “Вінтаж”;

Ірина Милимук – готельєром, керуючою готелем “Асторія”;

Катерина Козацька,генеральним менеджером “Гранд-готелю” та Богданом Іванусем, керівником відділу департаменту розвитку ЛМР і представників ще десяти закладів освіти, під час якої висвітлені актуальні питання сьогодення щодо покращення освітнього процесу.

Богдан Іванусь наголосив на планах щодо збільшення обсягів з вивчення іноземної мови за допомогою неформальних зустрічей з обраної професії та розвитку вмінь наших учнів з комунікації з клієнтами, у здійсненні самопрезентації тощо.

Дякуємо організаторам заходу за векторний захід з проведення важливої реформи у підготовці сучасних кваліфікованих робітників.

01 березня 2024 року відбулася зміна назви Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” на Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії. Щирі вітання колективу закладу!

В рамках циклу соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти «Дружній простір» сьогодні було проведено міні – тренінг на тему «Самооцінка та самоцінність». Наші учні ознайомились з конструктивними та практичними способами формування адекватної самооцінки, а саме: Як обрати для себе у житті те, чого хочеш найбільше як налаштувати себе на успіх як сформувати позитивне мислення […]

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися. Що необхідно робити здобувачу освіти аби стати затребуваним у своїй професії? Відповіді на цікаві питання довідалися майбутні майстри професії «Перукар (перукар модельєр)» 28.02.2024 р.під час майстер-класу на тему: «Холодне відновлення волосся». […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x