ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада 2023 року, – у день коли Україна відзначає День Гідності та Свободи, а також 10-ту річницю Революції Гідності, ми згадуємо героїчні події, що остаточно утвердили євроінтеграційний шлях нашої держави.

Під час Революції Гідності українці продемонстрували світові справжню сутність демократичних цінностей. Нині, під час війни, боротьба за них об’єднала навколо України всі цивілізовані країни. Ми довели, що згуртувавшись заради спільної мети, стаємо непереможними.

Дякуємо усім гідним та вільним!!! ТИМ, ХТО ЗІ ЩИТОМ і ХТО НА ЩИТІ !!!

Дякуємо сьогодні і організатору заходу, викладачу Дорошу Мирону Степановичу, який висвітлив ці надзвичайно важливі та значимі для українців історичні події, пам’ять про які зберігаємо у наших серцях.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x