JUNIOR EXPO 2023

23 квітня у Стрийському парку у Львові відбувся JUNIOR EXPO 2023 – перший в Україні ярмарок молодіжного підприємництва!

Ставропігійське вище професійне училище м.Львова представила учнівська компанія ROYAL ICING. Своїм клієнтам наші учні запропонували найсмачніші ласощі зі свого асортименту — макаруни та звірята із бельгійського шоколаду.

“Це був фантастичний день, сповнений нового досвіду і вражень, дякуємо кожному, хто підтримав нашу компанію! Можемо впевнено сказати, що наші десерти приємно здивували кожного, хто їх скуштував”, — поділились враженнями учасники компанії Royal Icing.

Дякуємо громадській організації Junior Achievement Україна, яка створює для нашої молоді можливість вже під час навчання не лише виробляти продукцію, а й презентувати та продавати її.

Також дякуємо майстрам виробничого навчання Ірині Мазепі, Юлії Яремчук за настанови та супровід учнівської міні-компанії , а майстру виробничого навчання Тетяні Горній за консультацію та допомогу в реалізації чудових десертів.

01 березня 2024 року відбулася зміна назви Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” на Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії. Щирі вітання колективу закладу!

В рамках циклу соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти «Дружній простір» сьогодні було проведено міні – тренінг на тему «Самооцінка та самоцінність». Наші учні ознайомились з конструктивними та практичними способами формування адекватної самооцінки, а саме: Як обрати для себе у житті те, чого хочеш найбільше як налаштувати себе на успіх як сформувати позитивне мислення […]

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися. Що необхідно робити здобувачу освіти аби стати затребуваним у своїй професії? Відповіді на цікаві питання довідалися майбутні майстри професії «Перукар (перукар модельєр)» 28.02.2024 р.під час майстер-класу на тему: «Холодне відновлення волосся». […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x