JUNIOR EXPO 2023

23 квітня у Стрийському парку у Львові відбувся JUNIOR EXPO 2023 – перший в Україні ярмарок молодіжного підприємництва!

Ставропігійське вище професійне училище м.Львова представила учнівська компанія ROYAL ICING. Своїм клієнтам наші учні запропонували найсмачніші ласощі зі свого асортименту — макаруни та звірята із бельгійського шоколаду.

“Це був фантастичний день, сповнений нового досвіду і вражень, дякуємо кожному, хто підтримав нашу компанію! Можемо впевнено сказати, що наші десерти приємно здивували кожного, хто їх скуштував”, — поділились враженнями учасники компанії Royal Icing.

Дякуємо громадській організації Junior Achievement Україна, яка створює для нашої молоді можливість вже під час навчання не лише виробляти продукцію, а й презентувати та продавати її.

Також дякуємо майстрам виробничого навчання Ірині Мазепі, Юлії Яремчук за настанови та супровід учнівської міні-компанії , а майстру виробничого навчання Тетяні Горній за консультацію та допомогу в реалізації чудових десертів.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x