Всесвітній день книги

До всесвітнього дня книги ти авторського права учні Ставропігійського вищого професійного училища, які навчаються за поліграфічним напрямом побували на екскурсії у книгарні найвідомішого львівського видавництва — “Видавництво Старого Лева”.

Учням розповіли про матеріали з яких створені книг, показали широкий асортимент видань. Цікаво було почути про поетичну збірку Марини Пономаренко, ілюстрації до якої були створені з використанням штучного інтелекту Midjourney.

Наші учні отримали корисні знання про друк, поліграфію та книжкову продукцію в цілому, що, безперечно, знадобляться їм у майбутній професійній діяльності.

Дякуємо за організацію майстру виробничого навчання Дарії Василівні Василишин та старшому майстру Вірі Михайлівні Гошівській.

«Видавництво Старого Лева» — українське видавництво, засноване 13 грудня 2001 року Мар’яною Савкою і Юрієм Чопиком у Львові. Видавництво створює книги для всієї родини. Тож усі, від наймолодшого до найстаршого, знайдуть у «Видавництві Старого Лева» щось собі до душі: картонки, казки, віршики для малят, повісті для школярів, підліткову серію, нон-фікшн для різного віку, вишукану поезію, цікаві романи, неймовірної краси атласи та альбоми і навіть розмальовки-антистрес.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x