Вплив технологій на ринок праці

27 січня 2023 року відбулась зустріч CEO навчально-практичного центру “Digital Learning” Давида Орєшка із учнями Ставропігійського ВПУ, які навчаються за професією комп’ютерні технології.

Поспілкувались про вплив технологій на ринок праці – нейромережі, штучний інтелект, розглянули принцип роботи Midjourney та ChatGPT.

Ми живемо у цікавий час науково-технічного прогресу. Саме зараз важливо стежити за всіма змінами, аби навчитися керувати сучасними технологіями для власної користі.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x