Відкритий урок виробничого навчання

25 січня 2023 року в ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся семінар-практикум на тему «Зовнішні елементи книги. Виготовлення палітурної оправи № 5»Зі вступним словом виступила в.о. директора Бурак І. В.

Старший майстер Гошівська В. М. зробила екскурс з історії створення палітурок від найдавніших часів до сучасності з демонстрацією презентації «Обкладинки і палітурні оправи: їхнє основне призначення та види». Учні мали змогу ознайомитися з видами палітурок у шкірі, інкрустованих та оздоблених дорогоцінним камінням, а також видань елітних, у футлярах, на зав’язках і замках.

Майстер виробничого навчання Чугуєвець О. М. ознайомила здобувачів освіти з традиційними та нетрадиційними елементами конструкцій давніх та сучасних палітурок. Майстер показала учням різні види палітурок, а також навчила тонкощам їх створення. А це, насправді, творчий і, водночас, точний процес. Відповідні виміри, правильне нарізання, приклеювання – запорука створення якісної палітурки.

Гузюк В. Б., методист НМЦ ПТО у Львівській області, дала позитивну оцінку, наголосивши на тому, що захід проведений на високому методичному рівні.

Филипович Г. І., заступник директора з НВР виступила з доповіддю «Організація виробничої практики та Державної (поетапної) кваліфікаційної атестації».

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x