День вишиванки – день незламності українського духа!

16 травня 2024 року, у День вишиванки, на базі Львівського ВПУ інформаційно-комп’ютерних технологій відбулись територіальні (відбіркові) змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”).

Учасниками змагань були п’ять роїв від закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Львова, а саме: ● “Лісові чорти” Львівського ПК моделювання і ресторанної справи; ● “Відважні до бою” Львівського ПК сфери обслуговування та поліграфії; ● “Битва за волю” ВПУ №29 м.Львова; ● “Бандерівець” Львівського ВПУ інформаційно-комп’ютерних технологій; ● “Нащадки козаків” Львівського ПЛ залізничного транспорту. Благословив проведення заходу отець Михайло храму Вознесіння м.Львова. На урочистому відкритті виступили: – Гресик Ігор Володимирович, в.о.директора Львівського ВПУ інформаційно- комп’ютерних технологій; – Лілія Михайлівна Івашкевич, директорка Львівського державного Будинку техніки; – Перев’язко Максим Миколайович, сержант, командир відділення 2-ої Галицької бригади оперативного призначення Національної Гвардії України. Програма гри “Сокіл” (“Джура”) була насиченою і багатогранною. Юні джури подолали такі етапи змагань: “Впоряд”, “Смуга перешкод”, “Стрільба з пневматичної зброї”, “Фізична підготовка”, “Метання гранати”, “Відун”, “Рятівник”. Для оцінювання змагань “Впоряду”, “Стрільби з пневматичної зброї” запрошено військових: – Перев’язко Максима Миколайовича , сержанта , командира відділення 2-ої Галицької бригади оперативного призначення Національної Гвардії України; – Заборську Орисю Євгенівну, офіцера відділення призову Личаківсько-залізничного ОРТЦК та СП м.Львова. Учасники продемонстрували високий рівень підготовки та наполегливо боролись за перемогу. Із заключним словом виступив заступник директора з НВихР Львівського ВПУ ІКТ Борисов Руслан Геннадійович.

ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ: 🥇І – місце зайняв рій “Відважні до бою” Львівського ПК сфери обслуговування та поліграфії; 🥈ІІ- місце здобув рій “Битва за волю” ВПУ №29 м.Львова; 🥉ІІІ- місце посів рій “Бандерівець” Львівського ВПУ інформаційно- комп’ютерних технологій. Переможець нагороджений Кубком. Учасники змагань отримали грамоти Львівського державного Будинку техніки. Рій “Відважні до бою” Львівського ПК сфери обслуговування та поліграфії скеровується на І-ий Етап змагань.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Львівського ВПУ ІКТ за сприяння у проведенні заходу. ДЖУРА ОБ’ЄДНУЄ у прагненні змістовного вишколу та гарту для захисту, відбудови та розвитку України!

Щиро вітаємо наших переможців! 💙💛

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x