Майстер-клас з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися.

Майстри виробничого навчання Гудзеляк Марта та Гутник Ярина і група здобувачів освіти з числа майбутніх перукарів 01.04.2024 взяли участь у майстер- класі на тему «Укладка «Volume up» та низький пучок (ідеальна гладкість)», що виконала стиліст спілки перукарів Львівщини Ярина Полянська у навчально му центрі «Гармонія».

Завдяки професійній

майстерності сучасного стиліста та виконанню запропонованих операцій з укладки волосся учні здобули нові навички та лайфхаки, отримали сертифікати та призи на безкоштовну участь у професійній практиці в салоні «Гармонія».

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x