Майстер-клас з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися.

Майстри виробничого навчання Гудзеляк Марта та Гутник Ярина і група здобувачів освіти з числа майбутніх перукарів 01.04.2024 взяли участь у майстер- класі на тему «Укладка «Volume up» та низький пучок (ідеальна гладкість)», що виконала стиліст спілки перукарів Львівщини Ярина Полянська у навчально му центрі «Гармонія».

Завдяки професійній

майстерності сучасного стиліста та виконанню запропонованих операцій з укладки волосся учні здобули нові навички та лайфхаки, отримали сертифікати та призи на безкоштовну участь у професійній практиці в салоні «Гармонія».

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x