Всесвітній день поезії!

21 березня 2024 року педагогічними працівниками в кімнаті громадського простору був проведений виховний захід до Всесвітнього дня поезії. Ведучі Святослав Самсін і Таміла Брославська ознайомили присутніх із історією свята та читали вірші українських поетів – Ліни Костенко, Ірини Жиленко, Івана Малковича, Сергія Жадана, Юрія Іздрика, Василя Симоненка та Галини Британ.

Також звучали вірші сучасної української поетеси Маріанни Кияновської. Далі було проведено вікторину, де учні відгадували за поезіями авторів, серед яких Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Михайло Старицький, Микола Вороний, Володимир Сосюра, Максим Рильський, Василь Стус, Ліна Костенко, Юрій Андрухович, Сергій Жадан,Олександр Ірванець, Маріанна Кіяновська, Юрій Іздрик та Богдан Ступка.

Перше місце у вікторині зайняла Тіна Звягінцева, друге виборола Діана Гербут,, також призові місця посіли Святослав Самсін, Вікторія Слиш, Аліна Братійчук, Таміла Брославська. Усі переможці отримали почесні грамоти та солодкі призи.

Дякуємо організатору заходу – Софії Чичкевич за цікаве та пізнавальне свято.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x