З нагоди вшанування 210-річниці від дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка!

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

З нагоди вшанування 210-річниці від Дня народження Великого Кобзаря 13 березня в навчальному закладі відбувся літературно-музичний захід: «Ми Тебе не забули, Тарасе», який провела викладач украінськоі мови і літератури Гриценко Л. М.

На святі звучали пісні та поетичні перлини нашого Пророка, які виразно декламували учні, пробуджуючи у слухачів патріотичні мотиви: любов до України, рідноі мови, возвеличення української нації, державності.

Сьогодні, в часи кривавої війни, яку розв’язала проти України російська імперія, особливо відчувається дух незламного поета, чий голос крізь віки закликає кожного українця до боротьби за свою Батьківщину.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x