«Твій мир і спокій у тобі»

Сьогодні для наших учнів, в рамках проекту «Дружній простір», соціальний педагог Бурак А. Г. провів семінар на тему «Як побудувати стосунки із самим собою⁉️»

☑️Пізнання себе. Досліджуйте та вивчайте власні потреби, бажання та обмеження. Спостерігайте за своїми думками, емоціями та мріями.

☑️Робота з тінями. Як продовження самодослідження, вивчайте й свої «темні» сторони, ті аспекти себе, які ми зазвичай приховуємо або відкидаємо.

☑️Самоприйняття і милосердя до себе. Приймайте себе такими, якими ви є, будьте поблажливими до своїх недоліків і помилок.

☑️Індивідуація. Юнг називав так процес розвитку індивідуальності і самоповаги. Спробуйте розвивати свої власні унікальні якості та цінності, а не просто підлаштовуватися під очікування оточення

☑️Терапія. Професійний психотерапевт допоможе розкрити глибокі аспекти вашої психіки та розвивати і «плекати» більш здорове ставлення до себе.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x