Вдосконалюємось разом з Профорієнтаційним віртуальним клубом «Професійна кар’єра» Львівської обласної служби зайнятості.

«Цікаво, пізнавально, актуально…» – такий меседж супроводжував зустріч учнів групи № 17 з професії «Адміністратор. Агент з організації туризму» із Марією Семигіновською, сертифікованим тренером фонду Горста Рогуша, фахівцем Львівського обласного центру зайнятості.

Зокрема, 30 січня 2024 року, в рамках проведення циклу тематичних тренінгів з розвитку підприємництва, відбувся мотиваційний тренінг «Маркетинг цілком практично». Учасники спільно з тренером проаналізували основні завдання маркетингу; розглянули USP, як унікальну торговельну пропозицію; у формі ділової гри ознайомилися з циклом менеджменту, як загальними функціями управління. Робота відбулася продуктивно завдяки творчій та невимушеній атмосфері командної співпраці.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x