Професійна орієнтація учнівської молоді загальноосвітніх середніх шкіл Львівщини допомагає учням старших класів у виборі професії

Державний навчальний заклад “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” – це багатопрофільний заклад професійної(професійно- технічної)освіти з багатовіковою історією підготовки кваліфікованих робітників для поліграфічної галузі і не тільки. Впродовж всієї історії становлення сучасного закладу освіти поступово відкривались нові напрями підготовки кадрів, актуальних на ринку праці.

Сьогодні тут також готують фахівців для будівельної, деревообробної, транспортної галузей, для закладів громадського харчування, сфери послуг і туризму.

Завдяки численним професіям Дні відкритих дверей у закладі завжди відбуваються надзвичайно цікавими та вражаючими. Майстер-класи передбачають не лише ознайомлення з видами підготовки корисної продукції, але і отримання цікавих призів.

Цей навчальний рік присвячений актуальній тематиці “Стань успішним! Обирай свою улюблену професію у Ставропігійському ВПУ м.Львова”.

09.12.2023 року в стінах закладу уже втретє у цьому навчальному році відбувся відкритий навчально-виховний захід профорієнтаційного спрямування.Учні ЗОСШ Львівщини мали можливість поринути у світ професій та ознайомитись з їх особливостями.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x