Професійна орієнтація учнівської молоді загальноосвітніх середніх шкіл Львівщини допомагає учням старших класів у виборі професії

Державний навчальний заклад “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” – це багатопрофільний заклад професійної(професійно- технічної)освіти з багатовіковою історією підготовки кваліфікованих робітників для поліграфічної галузі і не тільки. Впродовж всієї історії становлення сучасного закладу освіти поступово відкривались нові напрями підготовки кадрів, актуальних на ринку праці.

Сьогодні тут також готують фахівців для будівельної, деревообробної, транспортної галузей, для закладів громадського харчування, сфери послуг і туризму.

Завдяки численним професіям Дні відкритих дверей у закладі завжди відбуваються надзвичайно цікавими та вражаючими. Майстер-класи передбачають не лише ознайомлення з видами підготовки корисної продукції, але і отримання цікавих призів.

Цей навчальний рік присвячений актуальній тематиці “Стань успішним! Обирай свою улюблену професію у Ставропігійському ВПУ м.Львова”.

09.12.2023 року в стінах закладу уже втретє у цьому навчальному році відбувся відкритий навчально-виховний захід профорієнтаційного спрямування.Учні ЗОСШ Львівщини мали можливість поринути у світ професій та ознайомитись з їх особливостями.

01 березня 2024 року відбулася зміна назви Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” на Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії. Щирі вітання колективу закладу!

В рамках циклу соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти «Дружній простір» сьогодні було проведено міні – тренінг на тему «Самооцінка та самоцінність». Наші учні ознайомились з конструктивними та практичними способами формування адекватної самооцінки, а саме: Як обрати для себе у житті те, чого хочеш найбільше як налаштувати себе на успіх як сформувати позитивне мислення […]

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися. Що необхідно робити здобувачу освіти аби стати затребуваним у своїй професії? Відповіді на цікаві питання довідалися майбутні майстри професії «Перукар (перукар модельєр)» 28.02.2024 р.під час майстер-класу на тему: «Холодне відновлення волосся». […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x