Тренінг «Створення Web-сторінки мовою HTML за допомогою програми Visual Studio Code».

Нині вже неможливо уявити своє життя, особливо навчання фахівців поліграфічно-видавничої справи, без комп’ютерної техніки й інформаційно-комунікаційних технологій. Динамічні зміни у технологіях, техніці, обладнанні потребують постійного навчання.

Сьогодні, 28 листопада 2023 р. в навчально-практичному центрі «Digital Learning», учні групи 529, оператори з обробки інформації та програмного забезпечення, Воронов Андрій та Дах Владислав за сприяння майстра в/н Мазепи Ірини, побувавши у ролі спікерів, провели тренінг на тему «Створення Web-сторінки мовою HTML за допомогою програми Visual Studio Code» для здобувачів освіти групи 16, операторів комп’ютерного набору поліграфічно-видавничої справи, дізналися цікаві факти про програму Visual Studio Code, освоїли основні поняття мови програмування.

Це був цікавий тренінг. Майбутні оператори з обробки інформації та програмного забезпечення, Андрій Воронов та Владислав Дах, проявили свої знання та вміння доступно та креативно пояснювати тематичний матеріал.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x