Бінарний урок з елементами STEAM – освіти з української літератури й мистецтва.

17жовтня у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувся відкритий урок з української літератури й мистецтва «Кайдашева сім’я «- джерело з народознавства.Народний одяг. Майстер-клас з вибійки».

Організувала та провела урок викладач української мови і літератури Савич Катерина. Учні, на основі сюжету повісті «Кайдашева сім’я», відшуковували в тексті етнографічні описи, коментували їх, ознайомилися з елементами народного одягу та техніками декорування одягу.

Савич К.С. провела майстер-клас з вибійки – техніки декорування тканини шляхом відбивання на полотні різноманітних візерунків та орнаментів за допомогою дерев’яних штампів з нанесенням фарби. Учні спробували створювати композицію за допомогою штампів.

Майстер виробничого навчання

Папа Ольга ознайомила учнів з технікою високого друку в поліграфії— класичним способом створення поліграфічної продукції, яку сьогодні залучають, в основному, для тиражування масових періодичних видань – газет, книг, довідників, журналів.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x