Екскурсія професійного спрямування з метою вивчення технологічного процесу поліграфічного приватного підприємства «Папуга».

Здобувачі освіти закладу, які навчаються поліграфічній справі, у супроводі педагогічних працівників Ставропігійського ВПУ м.Львова відвідали 10.11.2023р. друкарню «Папуга», де вивчали роботу сучасного поліграфічного обладнан ня та технологічний процес виготовлення пакувальної продукції, папок, етикеток, брошур, календарів тощо. Впродовж уроку із засвоєння нових практичних знань учні навчались практичним навичкам встановлення офсетної форми у друкарську машину.

В рамках зустрічі з нашими соціальними партнерами відбувся мотиваційний «круглий стіл», метою якого було заохочення здобувачів освіти закладу до успішного навчання, майбутнього працевлаштування на поліграфічні підприємства та загальне знайомство із сучасним ринком праці у цій галузі.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x