II етап Обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів, закладів професійної освіти Львівщини з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

07 листопада 2023р. учень Воронов Андрій взяв участь в II етапі Обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти Львівщини з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

Обласний конкурс складався з теоретичної та практичної частин, де учасник Воронов Андрій проявив свої знання та вміння, виконуючи розрахунки в електронній таблиці Excel, моделюванні 3D об’єктів у Blender та створенні Web-сторінки у середовищі Visual Studio Code.

Бажаємо подальших успіхів в обраній професії та не зупинятись на досягнутому.

В рамках конкурсу відбувся семінар для викладачів та майстрів в/н “Мистецтво IT”, який провела Анна Величко, заступник директора з проектної діяльності у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова.

У відкритті конкурсу взяли участь директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, директор НМЦ ПТО Бобко В.М., заступник директора НМЦ ПТО Рибак Н. Б.

Дякуємо за таку чудову можливість проявити свої знання та корисний досвід з професії Віталію Литвину, завідувачу лабораторії інформатизації ЗПТО, Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області.

Дякуємо за проведення обласного конкурсу Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва.

Дякуємо викладачу

Добрій Н.П. за професійну підготовку учня.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x