II етап Обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів, закладів професійної освіти Львівщини з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

07 листопада 2023р. учень Воронов Андрій взяв участь в II етапі Обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти Львівщини з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

Обласний конкурс складався з теоретичної та практичної частин, де учасник Воронов Андрій проявив свої знання та вміння, виконуючи розрахунки в електронній таблиці Excel, моделюванні 3D об’єктів у Blender та створенні Web-сторінки у середовищі Visual Studio Code.

Бажаємо подальших успіхів в обраній професії та не зупинятись на досягнутому.

В рамках конкурсу відбувся семінар для викладачів та майстрів в/н “Мистецтво IT”, який провела Анна Величко, заступник директора з проектної діяльності у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова.

У відкритті конкурсу взяли участь директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, директор НМЦ ПТО Бобко В.М., заступник директора НМЦ ПТО Рибак Н. Б.

Дякуємо за таку чудову можливість проявити свої знання та корисний досвід з професії Віталію Литвину, завідувачу лабораторії інформатизації ЗПТО, Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області.

Дякуємо за проведення обласного конкурсу Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва.

Дякуємо викладачу

Добрій Н.П. за професійну підготовку учня.

Традиційно у Ставропігійському ВПУ м.Львова учнівській молоді передають знання про українські традиції.Сьогодні народно-християнське свято Андрія Первозванного. Про народні традиції у цей день розповідали наші учні під керівництвом наставників – Людмили і Романа Заруми та Мирослави Лефменко. За біблійним сюжетом Апо́стол Андрі́й (грец. Ανδρέας, лат. Andreas; 6 до н. е. — 30 листопада 60 н. е.) […]

Нині вже неможливо уявити своє життя, особливо навчання фахівців поліграфічно-видавничої справи, без комп’ютерної техніки й інформаційно-комунікаційних технологій. Динамічні зміни у технологіях, техніці, обладнанні потребують постійного навчання. Сьогодні, 28 листопада 2023 р. в навчально-практичному центрі «Digital Learning», учні групи 529, оператори з обробки інформації та програмного забезпечення, Воронов Андрій та Дах Владислав за сприяння майстра в/н […]

27 листопада 2023р. відбулася зустріч учнів випускних груп Ставропігійського вищого професійного училища м.Львова з роботодавцем на базі ТзОВ “Галавтосвіт”, яке продає, виконує гарантійне та технічне обслуговування, а також ремонт автомобілів багатьох марок. Метою заходу було: ознайомлення з умовами праці, графіком роботи підприємства, дотриманням вимог охорони праці, умовами працевлаштування для проходження виробничої практики.Учням провели майстер клас […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x