II етап Обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів, закладів професійної освіти Львівщини з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

07 листопада 2023р. учень Воронов Андрій взяв участь в II етапі Обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти Львівщини з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

Обласний конкурс складався з теоретичної та практичної частин, де учасник Воронов Андрій проявив свої знання та вміння, виконуючи розрахунки в електронній таблиці Excel, моделюванні 3D об’єктів у Blender та створенні Web-сторінки у середовищі Visual Studio Code.

Бажаємо подальших успіхів в обраній професії та не зупинятись на досягнутому.

В рамках конкурсу відбувся семінар для викладачів та майстрів в/н “Мистецтво IT”, який провела Анна Величко, заступник директора з проектної діяльності у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова.

У відкритті конкурсу взяли участь директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, директор НМЦ ПТО Бобко В.М., заступник директора НМЦ ПТО Рибак Н. Б.

Дякуємо за таку чудову можливість проявити свої знання та корисний досвід з професії Віталію Литвину, завідувачу лабораторії інформатизації ЗПТО, Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області.

Дякуємо за проведення обласного конкурсу Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва.

Дякуємо викладачу

Добрій Н.П. за професійну підготовку учня.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x