Навчально-виховна робота!

Система навчально-виховної роботи із здобувачами освіти – процес багатогранний та послідовний, спрямований на розвиток особистості.
В межах учнівської спільноти закладу 14 вересня 2023 року
соціально-психологічна служба в супроводі заступників директора розпочала цикл тематичних бесід з метою формування здорових звичок та адаптації новоприйнятих здобувачів освіти в освітньому середовищі закладу професійно-технічної освіти.
Розглянуті питання із забезпечення ментального здоров’я, негативних наслідків вживання алкогольних речовин та дотримання освітніх вимог, правил комунікацій і взаємної поваги у колективі стануть запорукою нового життя учнівської молоді.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x