Екскурсія до пам’ятника Т.Шевченкові

Вшановуючи пам’ять про Тараса Шевченка, учнівський та педагогічний колектив здійснили екскурсію до пам’ятника ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЮ.

Викладач Гриценко Людмила розповіла історію створення пам’ятника, адже довгим і важким був шлях поета до Львова. Ще сто років тому, за часів Австро-Угорщини, громадськість міста зробила першу спробу спорудити пам’ятник генієві українського народу, але міська влада не дала на це дозволу.

І лише у 1987 році було прийнято постанову про встановлення пам’ятника Шевченку у Львові. Міська влада спочатку не погоджувалася на реконструкцію площі і встановлення пам’ятника на центральному проспекті, але пристрасне слово львівського поета Богдана Стельмаха, який закликав приносити квіти на це місце, остаточно утвердило вибір місця для монументу.

В організованому конкурсі переміг проект скульпторів Володимира та Андрія Сухорських. Василь Іваницький організував збір коштів та виготовлення фігури поета в Аргентині. Відлита скульптура була доставлена кораблем до Гамбурга, а звідти перевезена до Львова.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x