Партнерство зі школами

В рамках соціального партнерства та співпраці із загальноосвітніми школами м.Львова адміністрація Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м. Львова” підписала договір щодо організації та проведення уроків трудового навчання на базі навчально-виробничих майстерень закладу поофесійно-технічної освіти.

Учасниками проєкту стали Середня загальноосвітня школа №78 м.Львова, Середня загальноосвітня школа №91 м.Львова та Львівська загальноосвітня школа №43.

Внаслідок проведених зустрічей досягнуто домовленостей про тісну співпрацю між педагогічними колективами закладів освіти стосовно проведення професійної орієнтації учнівської молоді, учнів старших класів ЗОШ.

Спільними зусиллями розроблено План заходів для реалізації даного проєкту.

Таким чином заплановано впродовж 2-го семестру 2022-2023 н.р. проведення уроків трудового навчання для учнів зазначених шкіл, майстер-класи з ліцензованих професій, Ярмарок професій, виготовлення корисної продукції та надання послуг соціальним партнерам.

У нашому навчальному закладі щорічно проводяться конкурси фахової майстерності серед здобувачів освіти. Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. Конкурс фахової майстерності допомагає підтримати інтерес учнів до професії, мотивує до кращого навчання і проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x