Круглий стіл з роботодавцями

На відкритій і продуктивній зустрічі наші учні почерпнули цікаву та корисну для себе інформацію щодо можливостей реалізації здобутих знань на практиці.

Ми запросили відомих у Львові роботодавців, що очолюють підприємства поліграфічної галузі:

  • Орест Гнатяк, директор приватного підприємства “Лата“;
  • Володимир Якимів, директор та співзасновник друкарні “Папуга“.

Підприємці розповіли учням про власні виробничі потужності, умови праці, кінцевий продукт, а також про людські та професійні якості затребуваних фахівців.

Віримо, що після проведеної зустрічі кожен учень знатиме, що в собі необхідно вдосконалити, щоб почуватись більш впевнено при працевлаштуванні в майбутньому.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x