Що символізує свято День Соборності?

«Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України – свято, яке символізує важливий момент в історії нашої країни, коли різні частини України об’єднались у єдину державу”.
23 січня 2024 року вихователь Софія Чичкевич організувала з учнями гуртожитку, та спільно з вихователем Тетяною Сохнюк провели виховний захід до Дня Соборності України.

Ведучі заходу Андрій Брацук та Святослав Самсін ознайомили учнів з історією Свята. Був проведений конкурс малюнків-розмальовок на тему “Моя держава – Україна “.

Перше місце у конкурсі зайняв Роман Гула, учень гр. 208. Друге місце посіла Браславська Таміла, учениця гр. 16. Третє місце розділили учениці гр. 21 Гошко Марія і Кошик Марія. Четверте місце виборола учениця гр. 17 Залецька Ірина. П’яте призове місце зайняв учень групи 302 Гнатченко Вячеслав. Усі переможці отримали почесні грамоти та солодкі подарунки. Музичний супровід заходу забезпечив Михайлюк Роман, учень гр.17. Фотографував захід учень гр. 208 Дмитро Балдовський. Дякуємо організаторам та учасникам за цікаве і веселе свято!

01 березня 2024 року відбулася зміна назви Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м.Львова” на Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії. Щирі вітання колективу закладу!

В рамках циклу соціально – психологічних тренінгів для здобувачів освіти «Дружній простір» сьогодні було проведено міні – тренінг на тему «Самооцінка та самоцінність». Наші учні ознайомились з конструктивними та практичними способами формування адекватної самооцінки, а саме: Як обрати для себе у житті те, чого хочеш найбільше як налаштувати себе на успіх як сформувати позитивне мислення […]

Перукарське мистецтво полягає не лише у створенні стильних сучасних зачісок! А це об’ємна професійна компетенція, що включає багато вмінь і навичок, яким слід навчатися. Що необхідно робити здобувачу освіти аби стати затребуваним у своїй професії? Відповіді на цікаві питання довідалися майбутні майстри професії «Перукар (перукар модельєр)» 28.02.2024 р.під час майстер-класу на тему: «Холодне відновлення волосся». […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x