Радіодиктант

«Розкажи мені про свій дім! Той, що пам’ятає твої перші хиткі кроки і береже щорічні зарубки часу, залишені рукою матері на одвірку…»

В День української мови та писемності традиційно долучаємося до написання радіодиктанту національної єдності, мета якого, перш за все, не перевірити грамотність учасників, а об’єднати людей навколо України в усьому світі.

Авторка цьогорічного тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цілик, зачитувала текст народна артистка України Ада Роговцева.

Вітаємо з Днем української писемності та мови, пам’ятаємо, що вона в нас єдина.

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x