Кваліфікаційна пробна атестація “ОКВ 1 категорія”

Книжки читати — це круто, а особливо приємно їх творити своїми руками.

23 червня 2022 року учні групи 529 захистили кваліфікаційний рівень з професії “Оператор комп’ютерної верстки 1 категорії” під керівництвом майстра в/н Папи Ольги Петрівни.

22 червня 2022 року відбувся захист дипломних робіт учнів 542 групи з професії “Кухар. Офіціант”. Бло представлено яскравий і цікавий матеріал. За рішенням Державної кваліфікаційної комісії здобувачам освіти присвоєна кваліфікація “Кухар 5-го розряду” та “Офіціант 4 розряду”. Бажаємо випускникам наполегливо працювати, впевнено рухатися вперед, ніколи не сумніватися в собі, дорожити своєю мрією.

22 червня 2022 року відбувся захист державної кваліфікаційної атестації в учнів групи 527 з професії “Оператор комп’ютерного набору. Агент з організації туризму. Адміністратор”. Ми щиро вітаємо вас та бажаємо доброї долі, легкої вдачі, нехай у вашому житті збувається все задумане, бажаємо творчої та професійної реалізації.

20 червня 2022 року майстер виробничого навчання Василишин Дарія Василівна провела для учнів 17 групи з професії “Оператор комп’ютерного набору” кваліфікаційну атестацію. Учні чудово продемонстрували теоретичні знання з вивченої професії.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x