Мова — найважливіший засіб спілкування, пізнання та впливу

У ДНЗ “Ставропігійське ВПУ м. Львова” відбувся урок “Мова — найважливіший засіб спілкування, пізнання та впливу”, який приурочено Міжнародному дню рідної мови.

Заступник директора з навчальної роботи Мирослава Березінська наголосила на тому, що мова творить не лише думку, мова творить культуру народу і сам народ. Роль мови в житті людини та спільноти, а отже, і в цьому глобальному визначається конкретними функціями:

– комунікативну;

– пізнавальну;

– експресивну;

– творчу;

– номінативну (називну);

– ідентифікаційну(націєтвірну);

– культурогенеративну;

– естетичну.

Як писала Ліна Костенко: “Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову”. Ми, українці, будемо завжди цікаві (і потрібні!) людству (та й самі собі) саме як українці!!!

вул.Плужника, 6( 3-й поверх) вул.Випасова,11( 1-й поверх) Дні роботи: Пн – ПТ Години прийому: 9.00-16.00

Вітаємо учнів 531 групи з професії «Перукар (перукар-модельєр)» із чудовим та яскравим захистом дипломних робіт, кожен проект був цікавим і унікальним випускники захистили свій кваліфікаційний рівень «Перукар-модельєр» За період навчання майбутні професіонали здобули якісну професійну освіту, проходили практику в перукарнях і салонах краси, здобували призові місця в конкурсах Любі випускники, ми пишаємося вами та бажаємо […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x